Parsolania Günceleri RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

 

 Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :)

Aşağa gitmek 
2 posters
YazarMesaj
Katherine Pierce
Savunma Sanatları Profesörü & Vampir
Katherine Pierce


Kadın Mesaj Sayısı : 20
Doğum tarihi : 10/05/95
Kayıt tarihi : 03/08/10
Yaş : 27
Irkınız: : Vampir Irkı

Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) Empty
MesajKonu: Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :)   Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 1:53 pm

Ortalık ıssızdı gecenin karanlığında ondan başka kimsenin olduğunu sanmıyordu. Aniden bir gürültü koptu elinde olmadan bir çığlık koyuverdi. Ne olduğunu görmek için arkasınıı döndü ve Jenny’yi gördü. Jennyle okuldan tanışıyorlardı. İlk başta onun sorununun ne olduğunu anlayamamıştı. Oldukça garip bir kızdı. Ama git gide onu anlamaya başladı: Jenny’nin annesi ve babası bundan 2 yıl önce aile düşmanları tarafından öldürülmüştü. Bu olay olurken Jenny bir dolap da saklanıyordu ve bütün bu olayın tek şahidiydi. Bu yüzden jenny insanlardan uzak durmak istiyordu. Hırçın ve soğuk tavırlarıyla da bunu yapmakta zorlanmıyor gibi görünüyordu. Ve şimdi 1 blok ileride büyükannesiyle oturuyordu. Jenny hırpalanmış gibiydi ve birden Catty’nin ayaklarının dibine düştü. Korku içinde bir çığlık daha koyuverdi. Ne yapacağımı bilemez bir halde Jenny’nin yanına diz çöktü. Ölmüş müydü? Bayılmış mıydı? Bilemiyordu. Bir taraftan Jenny e bakıyor diğer taraftan da bağırarak yardım çağırıyordu. İlk yardıma gelen iki blok ileride tek başına oturan okula yeni kayıt yaptıran yakışıklı James oldu. Onun hakkında çeşitli dedikodular vardı: 1 yıl önce annesiyle babasını araba kazasında kaybetmiş ve uyuşturucuya başladığı gibi dedikodular. Çığlıklarını ve yardım çağırışını duymuş olmalıydı. Eğilerek jenny’nin durumuna baktı. Catty’e dönerek ‘‘ Catty sen eve git Jenny i ben hastaneye götürürüm. ’’ dedi. Bir yandan ağlıyor diğer yandan cevap vermeye çalışıyordu.‘‘ ha- hayır onun yanında kalmak istiyorum.’’ dedi. James telefonunu çıkardı ve ambulansı aradı. Jenny nin durumu çok kötüydü. Boynunda ısırık izi vardı ve çok kan kaybettiği belli oluyordu. On- on beş dakika sonra ambulans geldi. Jenny i sedyeye yatırıp ambulansa taşıdılar. James Catty’nin omzundan tutup onu kendi arabasına doğru çekmeye başladı. James’e ne-yapıyorsun bakışı attı. Catty’e o başka kimsede görmediği o büyüleyici gülümsemesiyle baktı ve ‘‘ bana arkadaşını yalnız bırakmak istemediğini söylemiştin.’’ dedi. Arabaya binerek ambulansı takip etmeye başladılar. Gecenin soğuğu içine işlemişti elinde olmadan titredi. James ona dönüp ‘‘ Ceketin yok mu ?’’ diye sordu. Başıyla yok işareti yaptı. Ceketini çıkarıp Catty’e uzattı. Catty’de ceketi alıp teşekkür etti. Hastaneye ulaştıklarında James Catty’nin arabadan inmesine yardım etti. Jennyi sedyeyle yoğun bakıma taşıdılar. Catty kendini durduramıyor hala ağlıyordu. James onu teselli etmek istercesine yanına geldi ve Catty’i göğsüne bastırarak ‘‘hepsi geçecek Catty!’’dedi. ‘‘bil- biliyorum!’’dedi Catty. Yaklaşık 1 saat sonra Jenny’i sedyeyle yoğun bakımdan çıkardılar arkalarından doktor çıktı ve onlara dönerek ‘‘Hasta çok kan kaybetmiş sanırım ona bir hayvan saldırmış olmalı elimizde Hastanın kan grubuna uyan kan vardı ve hastayı kurtardık. İsteseniz onu görebilirsiniz ama sadece on dakika. Hastayı odasına götürüyorlar. ’’dedi. Koşarak Jenny nin yanına gitti. Çok kötü görünüyordu.
‘‘Jenny sana ne oldu? Bunu sana kim yaptı?’’
Jenny yarı bilinçli bir haldeydi ama durmadan sayıklıyordu‘‘ vampir!’’diyordu. Sesinden çok korkunç şeyler yaşadığı belli oluyordu. Düştüğünde kafasını vurduğu o yüzden de saçmaladığını düşündü.
‘‘Ne?’’dedi Catty.
Yeniden ‘‘vampir!’’ dedi.
Anlayamıyordu nasıl böyle bir şey olabilirdi ki vampirler gerçek değildir. Kendine geldiğinde bir daha konuşuruz şimdi en iyisi dışarıya çıkayım diye düşündü. Tam çıkıyordu ki Jenny kolunu tuttu ve ‘‘gitme!’’ dedi. Gerçekten korkunç şeyler yaşamıştı. Gözleri dehşetle büyümüştü. Büyük bir korku içinde Catty’e baktı ve yeniden‘‘gitme’’ dedi. Beyni odadan çık eve git ve güvende ol diyordu. Fakat ayakları onu Jenny’nin başucuna götürdü. Saçmalamıştı odadan çıkması ve eve gitmesi gerekiyordu ama yapamıyordu. Sonunda pes etti ve Jenny’nin yatağının ucuna oturdu.
“ Jenny gerçekten çok bitkin görünüyorsun biraz daha dinlenmelisin. ” Catty’nin sesinde anlayış biraz da beklenti vardı.
“ Gerçekten anlamıyor musun? Beni ısıran bir hayvan değildi bir vampirdi! ” bu sözleri bağırarak söylemişti. Ne yapması gerektiğini bilmiyordu.
“ Jenny vampirler gerçek değildir! Bak şimdi gitmem gerek ama yarın tekrar geleceğim. ” dedi. Catty ne söylemişti söylediği şeyi beyni doğruluyor fakat kalbi doğrulamıyordu. Yanılıyorsun! Diyordu. Haykırıyordu.
Odadan çıkmak üzere yataktan kalkıp kapıya yöneldi kapı kolunu tuttu tam çıkacakken Jenny “ Ondan, ondan uzak dur Catty! ” dedi. Sesi bir uyarı verir gibiydi ama her kimden bahsediyorsa onu çok korkuttuğu belliydi. Arkasını döndü “ Ne demek istiyorsun Jenny? ” diye sordu. Boş ver der gibi kafasını salladı ve Catty’e odadan-çık işareti yaptı. İtaat ederek odadan çıktı ve James’le karşılaştı. James’in gözlerinde Catty’nin anlam veremediğim bir siyahlık vardı. Catty’nin içinden bir ürperti geçti sanırım Jenny’nin uzak durmam için uyardığı kişi James’ti diye düşündü. Mantıklı değildi ama doğruydu. Vampirler gerçekti ve James onlardan biriydi. Korkması gerekiyordu ama korkmuyordu. James’den uzun zamandır hoşlanıyordu onu gördüğü ilk günden beri. Onu seviyordu ve ondan uzak durmayı reddettiğini gösteren bir şey yaptı. Delice bir şey ama yapmıştı işte… James’i kendine çekti ve onu öptü. James bu öpüşmeye öyle bir karşılık verdi ki bedenleri tek bir beden haline geldi. James Catty’i hastaneden çıkarmış kimse fark etmeden ormanın derinliklerine götürmüştü. Catty bu delice hareketi yaptığına hiçbir zaman pişman olmayacağını düşündü ama yanılmıştı. Catty birden hastanede değil ormanda olduklarını fark etti. James dudaklarını Catty’nin dudaklarından çekti. Az önce hissetmediği korku şimdi onu boğuyordu sanki. Catty’e bakıp güldü. Henüz korktuğunu algılayamamıştı. Catty’nin korktuğunu anladığında yüzündeki ifade birden silindi ve yerine hüzün geldi. “Korkmakta haklısın!”dedi. Yanılmıştı Catty’e zarar vermek istemiyordu. Catty’i öldürmeyecekti. Ama ne istiyordu? Sanki Catty’nin Aklını okumuş gibi cevap verdi. “ Seni! ” Catty bunu anlayamıyordu.
“Yemek olarak mı?!” dedi Catty.Sesinde hem korku hem de merak vardı.
Kahkahalar atmaya başladı. “ Hayır ” dedi. “ Sana ihtiyacım var seni dönüştürmem gerek ama sanırım böyle bir şeyi istemezsin? ” sesinde umutla karışık bir hüzün vardı.
Şimdi anlamaya başlıyordu. Hayatında hep bir boşluk hissetmişti. İstediği her şeyi herkesi almıştı şimdi o boşluk doluyordu sanki.
“ Yanılıyorsun! ”dedi Catty. “ İstiyorum! Dönüştür beni! ”
Bir anda her şey karıştı. Catty James’in uzun sivri dişlerini boynunda hissetti. Yeni bir hayata ilk adımlarımı atmıştım… Yeni hayatı nasıl olacaktı? Hiçbir şey bilmiyordu ama fark etti ki bilmek de istemiyordu. İstediği ( ihtiyacı olan tek şey ) James’ti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Parsolania
ParsolaniaMesaj Sayısı : 34
Kayıt tarihi : 05/09/10

Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) Empty
MesajKonu: Geri: Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :)   Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 1:59 pm


RPG Puanı : 80

Çok göz yorucu bir renk seçtiğinizden dolayı, kopyalayıp woed belgesinde okudum. Normal bir Rp'di. Sıkıldıımı söyleyemem fakat, daha ilginç kurgular bulabileceğinize inanıyorum. Birkaç yazım hatası ve virgül kullanımı eksikliği gördüm. Ama olayların akışının hızından dolayı, fazla büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum. Genel olarak hoştu. Olsa daha iyi olurdu dediğim şey ise; kurgu biraz daha ilginç olabilirdi. Yine de kötü bir Rp değildi.
İyi Rpg'ler dilerim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Katherine Pierce
Savunma Sanatları Profesörü & Vampir
Katherine Pierce


Kadın Mesaj Sayısı : 20
Doğum tarihi : 10/05/95
Kayıt tarihi : 03/08/10
Yaş : 27
Irkınız: : Vampir Irkı

Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) Empty
MesajKonu: Geri: Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :)   Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 2:04 pm

Rpg puanımı 0 olarak gösteriyor... 80 olması gerekmiyor mu...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Parsolania
ParsolaniaMesaj Sayısı : 34
Kayıt tarihi : 05/09/10

Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) Empty
MesajKonu: Geri: Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :)   Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :) EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 3:17 pm


Halledildi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Aşk böyle birşeyse bende istiyorum :)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Parsolania Günceleri RPG :: Karakter Oluşturma :: Seviye Belirleme-
Buraya geçin: