AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

1 tane ÖRNEK;

YazarMesaj
Hera Rep

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Doğum tarihi : 02/10/95
Irkınız: : cadı ^^

MesajKonu: 1 tane ÖRNEK;   Cuma Kas. 19, 2010 5:37 pm

Bilgisi:
tam adı:Hera Nicolaevna Galine (Herayı kullanıyor bazı kişiler on bayan Hera Rep olarak biliyor çünkü Galine babasının soy adıydı ve Hera babasının soyadını değil annesinin soy adını taşıyor ^^
En belirgin
özeliği:Küstah ve Eğlenceli tavırları Smile
En sıkıcı Hali:tabikide hiçbir zaman Smile
Durumu:Profosör
Tarafı:Kalona eskiden etkileniyordu ancak ajanı olduğunda sadece bir efendisi olarak görmüştü.

Nyxin ona vadettiği güç:Bir vampirden çok daha güçlü ve bu gücü ihtiyacı olduğu her an kullanabilir.... (yinede hala nyx den nefret ediyor.)

Kişisel özellikleri:

Kişisel özellikmi? Bu kız tam bir cadı ancak herkese iyi davranması onu farklı kılıyor yani işini iyi bir şekilde gerçekleştiriyor.Herkes onu hep iyi bir tip sanmıştır şüphelenenler vardır ancak ellerinde bir kanıt yoktur sadece bir kaç kişi tarafın bilir oda sadece yakın olanlar!

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİM:
kumral
saçlıyımdır saç rengimi eleştirmem ama rengine bayılıyorum gözlerim kahverengi renklidir ama parıldamaları hiç bir zaman sönmüyor bunun çok hoş gözüktüğünü düşünüyorum sadece bunlar değil gözlerimde farklı bir şey vardır ayrıca öle bir şeyki garip alev ama bir ışık eskiden tanrıçamın bana bir hediyesi bilip onu kutsardım ama kalona çok farklıymış...

Geçmiş:

Geçmişim pek iyi değildir annem ben doğarken ölmüş bu yüzden oniki yaşına kadar kendimi bir katil olarak gördüm on iki yaşından sonra daha rahat daha canlı bir yaşamım oldu ailem çok zengindi onların tek kızıydım ancak babam annemin ölümünden sonra küçük bir iş için Newyorka taşınmış ben teyzemle kalıyordum on dört yaşımda babamın emriyle Fransdan Newyork a uçtum.

İşaretlendikten Sonra:

İşaretlendikten
sonra Nyx beni yaşamımdan kurtardı ama buradaki yaşam daha zordu çaylakken zaten ilk başlarda alışamamıştım da sonradan burayı çok sevdim ve işte göründüğü gibi profosör oldum şimdide böyle yaşamıma devam ediyorum.

Sevdikleri;

#Çizim
Hera'nın tüm hayatı çizimdir çünkü sadece çizim ve zafer onu sakinleştirir
#Zafer
denildiği gibi huzurun asıl yeri zaferdedir!
#Kalona
Kalona efendisi itaat ettiği tek kişi!

Sevmedikleri;
#yalnız kalmak
#kalemin ihtiyacı varken ortadan kaybolması
#nyx ve salak yandaşları
#bir kaç yaratık
#yüksek rahibe ve onun gibiler

:İCONS:

İlişkiler:

ARKADAŞLARIM

(çaylaklar)
[Suç Ortakları]
#
#
#
[Yakın]
#Sarah Guinevere
Gloom:Gece evinde bulduğum en iyi arkadaşlardan biridir.Bana çok
sıcakkanlı davranır onunla çok eğleniriz iyiki arkadaşımsın Sarah ama keşke yanından ayrılmasaydım Smile

#
[Değer
Verdiklerim]
#
#
#
[Kanımın Isınık Oldukları ]
#
#
#
[Sıradan çaylaklar]
#
#
#
~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
#Catherine Russell
Şu anlık zararsızsın Cat ama doğrusu senden korkuyorumda seni hiç görmedim ama adın dilden dile konuşuluyor açıkçası bana benziyorsun ama sen daha bir farklısın yani nasıl desem daha iyi ama daha hırçın oysaki ikimizde nyxi sevmiyoruz ancak sen sadece nyxe değil banada karşısın ölese düşmanımsın!

#
#
[İşe
yaramazlar]
#Kristen Akila Volterras
Seni korkunç şey artık el ayarına sahip ol tam anlamıyla işey yaramazsın ve beni korkutmaya başlıyorsun ayrıca sen kim oluyorsunda kırmızı çaylakları yönetiyorsun artık anla onlar sadece kraliçeme ait!

#
#
[Rakipler]
#
#
#
[Hoşlanmadığım]

# Elizabeth Rose Wayland: Sen iyi birisin bu beni mutlu etmez ben beni mutlu edebilicek bir şey arıyorum ama sana hiç bir zaman düşman değilim çünkü hala rahibemsin peki şimdi evet şimdi tüm vampirlerin rahibesi vampirlere acımaya başladım sanırım senin aşırı nyx bağımlılığın onlarıda boğucak ve hapsedicek galiba!

#Alejandra Esmée Portelli:Seni sevmiyorum Alejandra ama fark etmez sende beni sevmiyorsun eğlence nedirmi bunu bile bildiğini sanmıyorum çaylaklar hakkında doğruyu söylüyor tam bir buzlar kraliçesisin!!

#Tessa Osbourne
Seni akılsız çaylak birde şu özel gücün..ıykk senden nefret ediyorum diğer nyx bağlı çaylaklara olduğu gibi biliyorum eskiden bana benziyordun ama ben akıllandım umarım doğru yolu bulursun sende!
~ A Ş K ~

[Şimdiki]

#Nathaniel J. Ablow
Sen çok farklısın Nathaniel ve inanılmayacak derecede bana benziyorsun.Tabi aşırı derecede zekisinde plan mükemmel ve işe yarıyacak gibi Wink

[Gözümün
kaldıkları]
#
#
#
[Eski]
#
#
#
[Kullandıklarım]
#
#